Oglądaj na żywo Canal+ Online

Wybierz kanał telewizyjny:

TVP1 TVP2 Discovery Channel TVN24
FOX Comedy Canal+ MTV Polska Eurosport
nSport+ TVN Turbo Canal+ Sport Extreme Sports
TLC Polska TVN7 TTV TV Puls
HGTV Polska TVN TV4 Polsat
ATM Rozrywka TVN Style Puls 2 Polsat Film
Polsat Sport Comedy Central TVN Fabuła FOX HD
TVP ABC HBO HD Polsat Sport News Polsat Play
Eurosport 2 Polsat Cafe TV6 TV Silesia
Disnexy XD Polsat News AXN Nat Geo Wild
HBO2 Ale Kino Polsat Sport Extra Eleven Sports

Canal Plus Online

Canal+ Online to zdecydowanie najlepsza propozycja dla wszystkich miłośników filmów. Canał plus oferuje największą dawkę premier filmowych oraz serialowych, w ramówce programu Canal+ nie zabraknie także transmisji na żywo z ważnych wydarzeń sportowych.

Canal+ online prezentuje filmy fabularne i dokumentalne, seriale oraz magazyny popularnonaukowe i informacyjne. Aby dowiedzieć się jakie najciekawsze programy prezentuje stacja, Canal+ przedstawia magazyn informacyjny: „Nie przegap”, w którym prezentowane są najlepsze pozycje programowe. Na kanale można obejrzeć relacje z największych festiwali filmowych. „Aktualności filmowe+” , prowadząca opowiada o premierach kinowych i trendach w światowym i polskim kinie. Można również obejrzeć wiele filmów bezpośrednio na kanale. Od komedii, przez filmy katastroficzne, po dramaty polityczne. Każdy gatunek filmowy znajdzie się na kanale.

Abonament umożliwia dostęp do największych premier filmowych, sportu na żywo oraz filmów i seriali dokumentalnych. Jeżeli posiadamy tradycyjną kablówkę, w celu oglądanie programów Canal+ należy wykupić dostęp do platformy satelitarnej nc+, stacja dostępna jest także w sieciach kablowych między innymi: UPC, Vectra czy Inea.

canal plus online
Canal Plus Online

Jak i gdzie oglądać Canal+ Stream za darmo przez internet?

W internecie jest wiele stron z linkami do streamów na żywo oraz darmowych transmisji live, nie inaczej jest w przypadku programu Canal plus online. Jednak najlepszym sposobem na oglądanie bez limitu i na żywo programów Canal+ jest wykupienie dostępu do konta premium na stronie player.pl. Sporadycznie stream Canał plus można znaleźć także na weeb tv.

Canal+ online przedstawia również filmy krótkometrażowe np: „Ojcze masz” czy „Dzień Babci”

Pomimo, że relacje sportowe znajdują się aktualnie na odłamie kanału, można spotkać programy sportowe również tu. „Żużel: Grand Prix Polski” i inne. „O co biega” to magazyn, w którym gospodarz zdradza wskazówki jak dobrze biegać.

A dla lubiących rozrywkę znajdzie się również program, w którym uchwycone zostały gafy prezenterów, nietypowe zachowania przed kamerą oraz awarie techniczne powodujące absurdalne sytuacje z polskich stacji TV czyli „Łapu-capu”.


Jeden komentarz do “Canal Plus Online”

  1. Stanisław Walicki

    Korzystam z oferty Canal+ od jego początku w Polsce, czyli już 25. lat. Od ponad czterech lat, z uwagi na dostęp tylko do jednego sygnału satelitarnego z Hot Birda 13 st.E, Canal+ odbieram za pośrednictwem UPC. Niestety, jego oferta internetowa (providers) jest zbyt uboga. Czy, nie będąc abonentem NC+, można jakoś korzystać z internetowych zasobów stacji oraz transmisji sportowych live (Premier League, La Liga, speedway, basketball etc.) ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *