Oglądaj na żywo stream Canał PLus Sport

Wybierz kanał telewizyjny:

TVP1 TVP2 Discovery Channel TVN24
FOX Comedy Canal+ MTV Polska Eurosport
nSport+ TVN Turbo Canal+ Sport Extreme Sports
TLC Polska TVN7 TTV TV Puls
HGTV Polska TVN TV4 Polsat
ATM Rozrywka TVN Style Puls 2 Polsat Film
Polsat Sport Comedy Central TVN Fabuła FOX HD
TVP ABC HBO HD Polsat Sport News Polsat Play
Eurosport 2 Polsat Cafe TV6 TV Silesia
Disnexy XD Polsat News AXN Nat Geo Wild
HBO2 Ale Kino Polsat Sport Extra Eleven Sports

Canal+ Sport Online

Canal+ Sport Online – wystartował 1 grudnia 1998 roku, jest to jeden z ośmiu dostępnych w Polsce kanałów wchodzących w skład francuskiej grupy telewizyjnej Canal+. Kanał dostępny jest głównie dzięki cyfrowej platformie satelitarnej nc+ oraz w niektórych wybranych sieciach telewizji kablowej. Canal+ Sport jest sportowym kanałem premium , który jest dodatkowo płatny po wykupieni opcji CANAL+. Początek rozwoju stacji miał niewiele wspólnego ze sportem, bowiem w 2001 roku w ramówce wówczas Canału Plus Niebieskiego odbywała się transmisja 24h najpopularniejszego reality show Big Brother. Po zakończeniu programu w ramówce znalazły się filmy fabularne i seriale, programy dokumentalne oraz transmisje sportowe. Z czasem w ofercie programowej pojawiły się głównie transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych także filmy dokumentalne na temat sportu oraz magazyny. 11 marca 2004 roku kanał Canal+ Niebieski zmienił nazwę, która obowiązuje do dnia dzisiejszego Canal+ Sport. Dostępny jest również program Canal+ Sport HD, który jest retransmisją w czasie rzeczywistym głównego kanału Canal+ Sport w jakości Full HD. Format nadawania kanału obecnie to 16/9. Stacja posiada wiele praw do transmisji piłkarskich w szczególności Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Superpuchar Hiszpanii, Ekstraklasa czy Premier League.

Najpopularniejsze programy i magazyny emitowane na Canał Plus Sport Stream:

 • 1 na 1 – popularny program, w którym gospodarz Marcin Rosłon przeprowadza rozmowy ze znanymi osobistościami ze świata futbolu.
 • Basket+ – podsumowanie najważniejszych wydarzeń z koszykarskich parkietów z całego tygodnia.
 • Czempioni w Plusie – interesujące wywiady z gwiazdami polskiego sportu.
 • Laboratorium Pro – współautorami programu jest Instytut Sportu, zawierający autorskie eksperymenty, interesujące reportaże oraz wypowiedzi ekspertów z danej dziedziny sportowej.
 • Liga+ extra – podsumowanie bieżącej kolejki z T-Mobile Ekstraklasy.
 • Liga+
 • Magazyn Enea Ekstraligi
 • Premier League – nieodłączny wtorkowy element ramówki, magazyn, w którym eksperci podsumowują ostatnie kolejki z Premier League.
 • Premier League+ – krótki program emitowany w każdą sobotę, przypominający wszystkiego gole strzelone w tym dniu.
 • Premier League World – analiza oraz podsumowanie ostatnich spotkań w kolejce Premier Leaguea oraz przedstawienie najbliższych spotkań z kolejki.
 • Sport+ – nieodłączny element niedzielnego dnia, magazyn Sport+ przypominających w skrócie bramki strzelone podczas weekendowych spotkań na europejskich stadionach oraz skróty spotkań z ligi angielskiej, hiszpańskiej i polskiej.
 • WNBA Action
 • NBA Action

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *