Oglądaj na żywo Discovery Channel Online

Wybierz kanał telewizyjny:

TVP1 TVP2 Discovery Channel TVN24
FOX Comedy Canal+ MTV Polska Eurosport
nSport+ TVN Turbo Canal+ Sport Extreme Sports
TLC Polska TVN7 TTV TV Puls
HGTV Polska TVN TV4 Polsat
ATM Rozrywka TVN Style Puls 2 Polsat Film
Polsat Sport Comedy Central TVN Fabuła FOX HD
TVP ABC HBO HD Polsat Sport News Polsat Play
Eurosport 2 Polsat Cafe TV6 TV Silesia
Disnexy XD Polsat News AXN Nat Geo Wild
HBO2 Ale Kino Polsat Sport Extra Eleven Sports

Discovery Channel Polska Online

Discovery Channel Polska to jeden z najlepszych kanałów edukacyjnych, powstał w 1985 toku w Stanach Zjednoczonych. Stacja dostępna jest w wielu krajach na całym świecie, także w Polsce. Premiera programu w Polsce odbyła się w 1995 roku. Discovery Channel przez 24 godziny na dobę emituje w swojej ramówce programy popularno-naukowe, w dużej mierze programy podróżnicze. W skład programów grupy Discovery wchodzą także stacje: Discovery Life, Discovery Science, Turbo Extra czy Discovery Historia i Investigation Discovery.

Discovery Channel to bez wątpienia jeden z najlepszych kanałów telewizyjnych o tematyce popularno-naukowej. Na Discovery Polska znajdziemy wiele autorskich programów i materiałów dokumentalnych.

Ramówka i programy naukowe Discovery Channel

Stacja Discovery zachęca wszystkich widzów ciekawych świata i tych, który chętnie poszerzają swoje horyzonty. Ramówka i programy prezentowane na Discovery Polska to przede wszystkim różnego rodzaju programu o niezwykłych bohaterach, niesamowici i wyjątkowi ludzie, którzy oddali się swojej pasji.

Na kanale znajdują się także programy historyczne: „Tajemnice Pearl Harbor”, „Dzień, w którym umarł Hitler” oraz „Jak stworzyliśmy zagładę”-w roku 1943 czołowi amerykańscy specjaliści z różnych dziedzin nauki dostają tajemniczą wiadomość, która zawiera jedynie adres i godzinę spotkania. To początek misji stworzenia bomby atomowej.

Od motoryzacji, wyścigi, rekonstrukcję samochodów, przez szukanie skarbów i staroci po survival i przetrwanie Discovery Channel online posiada ofertę dostosowaną do każdego widza.

Discovery Channel Online – za darmo?

Wielu widzów chętnie ogląda Discovery Channel Polska przez internet. Na plus zasługuje fakt, że wiele stron posiada w swojej ofercie transmisje stacji i programów Discovery. Bez trudu znajdziemy w sieci możliwość oglądania Discovery Channel Polska za darmo, a także w serwisach premium w dobrej jakości.

Gdzie oglądać Stream na żywo?

  • player.pl
  • ipla.tv
  • weeb.tv

Na wyżej wymienionych stronach bez trudu założysz konto i będziesz mógł oglądać wszystkie kanały serii Discovery. Transmisje działają w bardzo dobrej jakości oraz dostępne są na wielu urządzeniach np. smartfon, laptop czy smartTV.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *