Oglądaj na żywo stream Extreme Sports Channel

Wybierz kanał telewizyjny:

TVP1 TVP2 Discovery Channel TVN24
FOX Comedy Canal+ MTV Polska Eurosport
nSport+ TVN Turbo Canal+ Sport Extreme Sports
TLC Polska TVN7 TTV TV Puls
HGTV Polska TVN TV4 Polsat
ATM Rozrywka TVN Style Puls 2 Polsat Film
Polsat Sport Comedy Central TVN Fabuła FOX HD
TVP ABC HBO HD Polsat Sport News Polsat Play
Eurosport 2 Polsat Cafe TV6 TV Silesia
Disnexy XD Polsat News AXN Nat Geo Wild
HBO2 Ale Kino Polsat Sport Extra Eleven Sports

Extreme Sports Channel Stream

Extreme Sports Online – stacja zadebiutowała w 1999 roku, jej właścicielem jest spółka AMC Networks International. Kraj nadawania to przede wszystkim Stany Zjednoczone. Komercyjna stacja telewizyjna dostępna głównie na rynku amerykańskim oraz na platformach cyfrowych nc+ i Cyfrowy Polsat a także w sieci kablowej UPC oczywiście kanał na rynku polskim dostępny jest w polskiej wersji językowej. Stacja Extreme Sports emituje przede wszystkim programy o tematyce sportów ekstremalnych. Z pewnością każdy fan sportów ekstremalnych znajdzie coś dla siebie począwszy od skateboardingu, snowboardzie, bmx, mtb, wakeboardingu, surfingu a także sportów motorowych i sportów walki np. wrestlingu czy MMA.

Extreme Sports Live Streaming Online

Extreme Sports Channel Online to aktualnie jedyna stacja telewizyjna poświęcona głównie najbardziej emocjonującym sportom ekstremalnym i związanemu z nimi oryginalnym stylem bycia. W ramówce Extreme widzowie znajdą pełną ofertę programów – począwszy od trzymających w napięciu dokumentów, prezentacje najpopularniejszych gwiazd sportów ekstremalnych, relacje na żywo z emocjonujących wydarzeń i eventów.

Stacja extreme sports emituje wiele programów w którym ukazuje ludzi z pasją, którzy żyją wielkimi marzeniami i podejmują niecodzienne wyzwania w celu osiągnięcia sukcesu. Najbardziej utalentowani sportowcy ze świata sportów ekstremalnych, ich historie, przyszłe cele oraz życie codzienne.

Najmocniejszym elementem ramówki stacji są walki w UFC, który charakteryzuje się widowiskowymi walkami i spektakularnymi nokautami. Także Polska ma swoich reprezentantów w UFC między innymi Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewicz.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *