Oglądaj na żywo stream FOX COMEDY

Wybierz kanał telewizyjny:

TVP1 TVP2 Discovery Channel TVN24
FOX Comedy Canal+ MTV Polska Eurosport
nSport+ TVN Turbo Canal+ Sport Extreme Sports
TLC Polska TVN7 TTV TV Puls
HGTV Polska TVN TV4 Polsat
ATM Rozrywka TVN Style Puls 2 Polsat Film
Polsat Sport Comedy Central TVN Fabuła FOX HD
TVP ABC HBO HD Polsat Sport News Polsat Play
Eurosport 2 Polsat Cafe TV6 TV Silesia
Disnexy XD Polsat News AXN Nat Geo Wild
HBO2 Ale Kino Polsat Sport Extra Eleven Sports

FOX Comedy Online

FOX Comedy online to kanał należący do Fox International Channels. Zaczął emisję 16 stycznia 2015 w zamian Fox Life. Stacja ma charakter komediowy, głównym jej hasłem jest „Najśmieszniej”

W ramówce najczęściej występują seriale komediowe. Są to kultowe produkcje oraz różne nowości. „Jak poznałem waszą matkę”- serial przedstawia Teda, który opowiada dzieciom jak poznał ich matkę. Wraca do wątków swoich przyajciół z przeszłości. Kolejny to „Hoży doktorzy” czyli zabawny sitcom o pracy lekarzy, ich perypetiach w szpitalu pod okiem szorstkiego ordynatora. Można zobaczyć również „Współczesna rodzina” serial stylizowany na paradokument o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny.

Emitowane są również seriale animowane takie jak: „Simpsonowie”, który w zabawny sposób przedstawia losy współczesnej, niczym nie wyróżniającej się amerykańskiej rodziny.

Poza serialami kanał emituje filmy. Są to przede wszystkim komedie, pojawiają się również komedie romantyczne. Można zobaczyć stare filmy na przykład „Robin Hood” z roku 1993, jak i coś z nowości. „Pokojówka na Manhatanie” czy „Wychodne mamusiek” to jedne z wielu komedii romantycznych, które można zobaczyć na kanale FOX Comedy online.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *