Oglądaj na żywo stream TVN Turbo

Wybierz kanał telewizyjny:

TVP1 TVP2 Discovery Channel TVN24
FOX Comedy Canal+ MTV Polska Eurosport
nSport+ TVN Turbo Canal+ Sport Extreme Sports
TLC Polska TVN7 TTV TV Puls
HGTV Polska TVN TV4 Polsat
ATM Rozrywka TVN Style Puls 2 Polsat Film
Polsat Sport Comedy Central TVN Fabuła FOX HD
TVP ABC HBO HD Polsat Sport News Polsat Play
Eurosport 2 Polsat Cafe TV6 TV Silesia
Disnexy XD Polsat News AXN Nat Geo Wild
HBO2 Ale Kino Polsat Sport Extra Eleven Sports

TVN Turbo Online

TVN Turbo online– program od Grupy TVN, emitowany od 2003 roku. Preferowani odbiorcy to mężczyźni interesujący się motoryzacją, sportem, majsterkowaniem a także programami dokumentalnymi. Hasło telewizji brzmi: TVN Turbo – męska telewizja. Od roku 2011 staja została uruchomiona w jakości HD.

Większość produkcji na kanale  jest polskich,przeplatane z  programami zagranicznymi o tej samej tematyce. Dla fanów motoryzacji idealnie sprawdzają się takie programy jak: „Automaniak”.  Gospodarze programu testują samochody oraz prowadzą relację z imprez motoryzacyjnych.  „Odjazdowe bryki braci Collins”- Rafał i Grzegorz Collinsowie to bracia z Legnicy, którzy wyjechali za marzeniami z kraju. Otworzyli warsztat samochodowy w Londynie – właściciele seryjnych aut oddają im swoje pojazdy, a odbierają istne działa sztuki. Inne programy: „Najszybsze pojazdy: historia prędkości”, „Najlepsze samochody lat 80.”.Reklama

tvn turbo
TVN Turbo bez limitu to doskonała rozrywka dla prawdziwych mężczyzn.

Inspirujące programy dla osób lubiących majsterkować i tworzyć coś nowego:  „101 napraw”, „Samochód marzeń: kup i zrób”. Oraz wiele programów, które pomagają ludziom, klientom uniknąć oszukania przez sprzedawców. „Będzie pan zadowolony” – prowadzący sprawdzają czy samochody oddane do mechaników są prawidłowo naprawione i nikt nikogo nie oszukał. „Zawodowi handlarze” pokazują zaś zupełnie sytuację z drugiej strony, handlarzy, którzy potrafią zarobić na niewiedzy klientów. Jak łatwo można zakupić uszkodzony samochód nie wiedząc o tym. Po takich programach nie mamy zaufania do potencjalnych dealerów samochodów, dlatego możemy skorzystać z porad z programu „Zakup kontrolowany”.

Programy TVN Turbo Stream na żywo.

Aby ustrzec się incydentu na drodze, warto zobaczyć programy takie jak „Uwaga! Pirat” oraz „Absurdy drogowe”. Pokazują jakie sytuacje na drodze mogą się zdarzyć.

Stacja TVN Turbo bez limitu  to nie tylko motoryzacja, z którą kojarzy się nazwa. Interesującym programem są „Złodzieje”  prowadzony przez byłego policjanta i nawróconego złodzieja podpowiadają jak nie stać się ofiarą. Przedstawiają każdą kradzież, trik od podszewki.  Coś dla pasjonatów technologii i nowinek: „Raport technologiczny” oraz historia i programy dokumentalne: „Powrót do Czarnobyla”, „Nowy gadżet”.

Kanał TVN Turbo posiada w swojej ramówce wiele zagranicznych programów, oczywiście o tematyce podobnej do polskich produkcji od technologi poprzez architekturę i budownictwo po sprawdzanie poprawności lotów.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *