Oglądaj na żywo TVP2 Online

Wybierz kanał telewizyjny:

TVP1 TVP2 Discovery Channel TVN24
FOX Comedy Canal+ MTV Polska Eurosport
nSport+ TVN Turbo Canal+ Sport Extreme Sports
TLC Polska TVN7 TTV TV Puls
HGTV Polska TVN TV4 Polsat
ATM Rozrywka TVN Style Puls 2 Polsat Film
Polsat Sport Comedy Central TVN Fabuła FOX HD
TVP ABC HBO HD Polsat Sport News Polsat Play
Eurosport 2 Polsat Cafe TV6 TV Silesia
Disnexy XD Polsat News AXN Nat Geo Wild
HBO2 Ale Kino Polsat Sport Extra Eleven Sports

TVP2 Online na żywo.

TVP2 online – potocznie „Dwójka” to polska publiczna stacja telewizyjna, utworzona 2 października 1970. Początkowo część programu była retransmisją TVP1. Od 1 czerwca 2012 r. nadawana także w High Definition (HD).

Na początku kanał nie posiadał własnego loga. Regularną emisję programu z logiem w prawym dolnym rogu ekranu zaczęto 1 kwietnia 1993 roku, jednak nie było emitowane w czasie trwania programów informacyjnych. Zaś 19 kwietnia tego samego roku logo zostało przeniesione w prawy górny róg ekranu, gdzie widnieje do dnia dzisiejszego. Jest to kanał telewizyjny o bardzo różnorodnym programie, który po wielu transformacjach skupia się na prezentowaniu programów kulturalno-rozrywkowych.

TVP2 Stream online za darmo.

Od początku kanał skupiał się na prezentowaniu programów rozrywkowych, seriali i filmów i w mniejszym stopniu publicystycznych. Stałą pozycją w TVP2 jest jednak program informacyjny Dziennik Telewizyjny, który później zastąpiła Panorama. Program emitowany kilka razy dziennie, który można obejrzeć również w internecie.

TVP2 Online oferuje również szeroką ofertę sportową – pokazywane są np. mecze reprezentacji Polski w piłce ręcznej, Mistrzostwa świata i Europy w lekkiej atletyce oraz relacje z igrzysk olimpijskich.

TVP2 przedstawia także ofertę dla osób niesłyszących.


5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *